Gömme Rezervar Tamiri Nasıl Yapılır?

Gömme Rezervuar Su Seviyesi Nasıl Ayarlanır?
7 Mayıs 2014

Gömme rezervuarların hayatımıza girmesi ile birlikte beraberinde ‘işin ehli usta’ sorunu baş göstermeye başladı. Bazı müşterilerimiz iyi bir usta bulamadığı için gömme rezervuarların tamiratını gözünde büyütürler. Gömme rezervuarlara müdahale edebilmek için kumanda panelini sökmek gerekir. Gömme rezervuarların kumanda panelini biraz hassas davranarak sökmek gerekir. Kumanda panelini sökerken gerekli özen gösterilmez ise kumanda paneliniz zarar görür ve kullanılmaz hale gelebilir. Gömme rezervuar tamiratı ve tüm tesisat sorunlarınız için Tesisat Servisim’in servis numarasını arayarak yardım alabilirsiniz. 

Gömme rezervuar tamirinde diğer bir önemli konu orjinal yedek parça kullanılmasıdır. Vitra gömme rezervuar boşaltma grubu 436317yp, vitra gömme rezervuar doldurma grubu 426185yp, vitra gömme rezervuar boşaltma contası gibi tüm yedek parça ihtiyaçlarınızı Tesisat Servisim’in orjinal yedek parça ve montaj desteği ile mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Rezervuarlardaki kaçak küçük görünse de bu küçük rezervuar kaçakları su faturanızı yükseltecektir. Suyunuz boşa akmasın paranız cebinizde kalsın.

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Her marka gömme rezervuar tamiratını yapıyoruz.

Ataşehir Vitra Servisi, Suadiye Vitra Servisi, Kalamış Vitra Servisi, Erenköy Vitra Servisi, Kozyatağı Vitra Servisi, Acıbadem Vitra Servisi, Göztepe Vitra Servisi,  Feneryolu Vitra Servisi, Fenerbahçe Vitra Servisi, Acıbadem Vitra Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp